Sjednat konzultaci / Napište nám
Nahoru ▲

Řada žen trpí vlivem věku, gravitace, v důsledku porodu nebo menopauzy poklesem poševního svalstva i dělohy, snížením elasticity poševních tkání či narušením vzhledu genitálu. Důsledkem bývá snížení kvality sexuálního života, psychická nespokojenost a případně i zdravotní potíže.

Řešení nabízí chirurgická úprava – vaginální rejuvenace, která spočívá ve zúžení poševního vchodu a úpravě zevního genitálu. Díky tomu dojde k zlepšení funkce i vzhledu genitálu. Při zákroku spolupracují gynekolog a plastický chirurg, kteří provedou zúžení poševního vchodu, úpravu anatomických struktur i vzhledu genitálu.

Operace se provádí v celkové anestezii a zabere přibližně dvacet minut až hodinu, v závislosti na rozsahu konkrétního problému. Hospitalizace je nutná do druhého dne, tři až pět dní doporučujeme klidový režim, sexuální abstinenci pak čtyři až šest týdnů.

Definitivní výsledek provedené vaginální rejuvenace lze hodnotit po třech měsících od zákroku a výsledky jsou obvykle trvalé. V případě nízké kvality tkání se může po řadě let problém objevit znovu, potom je možné operaci zopakovat.

 

Ceník zákroků