Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+

Řada žen trpí vlivem věku, gravitace, v důsledku porodu nebo menopauzy poklesem poševního svalstva i dělohy, snížením elasticity poševních tkání či narušením vzhledu genitálu. Důsledkem bývá snížení kvality sexuálního života, psychická nespokojenost a případně i zdravotní potíže.

Postup zákroku vaginální rejuvenace

Řešení nabízí chirurgická úprava – vaginální rejuvenace, která spočívá ve zúžení poševního vchodu a úpravě zevního genitálu. Díky tomu dojde k zlepšení funkce i vzhledu genitálu. Při zákroku spolupracují gynekolog a plastický chirurg, kteří provedou zúžení poševního vchodu, úpravu anatomických struktur i vzhledu genitálu.

Operace se provádí v celkové anestezii a zabere přibližně dvacet minut až hodinu, v závislosti na rozsahu konkrétního problému.

Pooperační péče po vaginální rejuvenaci

Hospitalizace je nutná do druhého dne, tři až pět dní doporučujeme klidový režim, sexuální abstinenci pak čtyři až šest týdnů.

Výsledek vaginální rejuvenace

Definitivní výsledek provedené vaginální rejuvenace lze hodnotit po třech měsících od zákroku a výsledky jsou obvykle trvalé. V případě nízké kvality tkání se může po řadě let problém objevit znovu, potom je možné operaci zopakovat.

 Cena vaginální rejuvenace

V našem ceníku najdete kompletní přehled cen za všechny zákroky. 

Ceník zákroků

Související zákroky

 

Pokud jste v tomto článku nenašli vše, co by vás k zákroku zajímalo, budeme rádi za váš dotaz v poradně:

Poradna