Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+

Kateřina Marie Fialová - redukce a modelace prsou

Mladá herečka Kateřina Marie Fialová (22), známá z Ordinace v růžové zahradě či díky své účasti v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, se rozhodla pro velmi zásadní krok ve svém životě a svěřila se do rukou plastických chirurgů v Perfect Clinic. Nechtěla zvětšit prsa, jak by se leckdo domníval, ale naopak zmenšit. „Velká prsa mě velmi trápí již od mých třinácti let. Dokonce byla období, kdy jsem se kvůli jejich velikosti přímo nenáviděla.“

Kateřina Marie Fialová se kromě herectví také velmi úspěšně věnuje stepu. Patří k našim nejúspěšnějším stepařkám. Dokonce čtyřikrát získala titul Mistryně světa. Pohyb je její velkou vášní, ale právě při něm se cítila omezená, a to kvůli svému poprsí, na jehož velikosti příroda opravdu „nešetřila“. V době, kdy většina žen podstupuje zákroky na jeho zvětšení, se Kateřina Marie rozhodla prsa zmenšit.

Velká prsa mě velmi trápí již od mých třinácti let. Dokonce byla období, kdy jsem se kvůli jejich velikosti přímo nenáviděla. Vždy jsem měla pocit, že nejprve šla moje prsa a až pak jsem vešla já. Kromě estetického hlediska, mě ale trápily i zdravotní potíže, jako jsou například bolesti zad,“ svěřuje se mladá herečka. A právě tyto důvody jí vedly k tomu, že se rozhodla pro operativní zákrok a svěřila se do rukou plastického chirurga MUDr. Romana Kufy, který jí prsa nejen zmenšil, ale zároveň i vymodeloval: „Kateřina měla prsa na svou konstituci opravdu velká a samozřejmě kvůli tíze i pokleslá. V pohybu, který ji z části živí, jsou velká prsa skutečně limitujícím faktorem, a to jak z estetického, tak zdravotního hlediska – velká prsa způsobují bolesti zad, krční páteře, ale i hlavy a může docházet i k podráždění kůže pod prsy. Modelace prsou je de facto jediným řešením problému – velká a pokleslá prsa jinak nezmenšíte a nezvedenete.

Ze zákroku jsem opravdu nadšená. Nemám žádné bolesti, mohu se lépe pohybovat a dokonce někdy chodím i bez podprsenky. Což jsem si dříve vůbec nemohla dovolit,“ říká s úsměvem Kateřina a dodává: „Konečně se cítím jako pořádná ženská a nestydím se nikde svléknout. Hlavně v divadle, kdy bylo náročné se dostat třeba jen do kostýmů.“

„Přítel samozřejmě námitky nemá, je spokojený a hlavně je rád, že nemám žádné bolesti a ničím se netrápím. To ostatní, co si myslí a jak reagoval a stále reaguje, je jen naše tajemství, ale vše v pozitivním duchu :)). Okolí si všimlo mé změny a rovnou jsem naskočila do záskoku ANNA KARENINA v Městském divadle Brno, kde mám malé kabaretní čísílko a svlékání, kde se trošku ukáže vršek. :))!

Videa Perfect Clinic na YouTube

Na YouTube kanálu si prohlížejte všechna videa nebo se přihlaste k odběru nových: