Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+

Moderátorka TV Nova a Evropy 2 má nová prsa od dr. Prose

Moderátorka Snídaně s Novou i Evropy 2 a také loňské talentové soutěže SuperStar Zorka Hejdová (dříve Kepková) si nechala zhruba o dvě čísla zvětšit prsa. Půvabná 23letá blondýnka zatoužila po výraznějším dekoltu, který ještě podtrhne její ženskost. Mladou moderátorku mj. přesvědčily informace od lékařů, že silikonové implantáty nemají vliv na budoucí těhotenství či kojení, čehož se nejvíce obávala. Na základě osobních doporučení i referencí si mezi plastickými chirurgy zvolila jednoho z vedoucích lékařů  Perfect Clinic - Zdeňka Prose. Se svým novým vzhledem je velmi spokojená a jak sama říká: „Překvapilo mě, jak hladký je průběh rekonvalescence. Nemám téměř žádná omezení. Po operaci to samozřejmě bolí, ale nic co by nešlo vydržet, a výsledek stojí za to!“

zorka hejdova plastika

„U mě nečekejte komplex v dospívání. Netrápila jsem se, že mám malá prsa, i když jsem je měla. Spíš mi vadily ty úplně obyčejné ženské věci, kdy si koupíte krásné šaty s výstřihem a pak zjistíte, že dekolt na vás vůbec nevypadá tak, jak jste obdivovala v časopise. Jde o to cítit se hezky žensky. A proč si pomáhat push upkou, když žijeme v moderní době, kdy je možnost  pomoci si běžnou plastickou operací. Když jsem viděla, kolik žen se vystřídalo v Perfect Clinic v ordinaci ve chvíli, kdy  jsem tam byla já na konzultaci, nabyla jsem dojmu, že je to dneska  tak přirozené rozhodnutí nechat si vylepšit prsa, že není zač se stydět,“ popisovala Zorka ještě před operací.

Moderátorka toužila po větším poprsí, které bude zároveň vypadat přirozeně. O přesné velikosti nepřemýšlela. „Naivně jsem si myslela, že se prsa dělí na jedničky, dvojky, trojky…a až na konzultaci jsem zjistila, že velikostí implantátů je strašně moc. Takže jsme s panem doktorem Prosem probrali možnosti a dohodli se, že to budou zhruba trojky, ale konkrétní výběr jsem ponechala na něm.“

zorka hejdova zvětšení prsou

„U pacientky jsme zvolili kulaté implantáty velikosti 330 mililitrů, střední profil. Zorka měla dostatek vlastní tkáně a v takových případech kulatý implantát, pokud jej vkládáme pod sval, vypadá velmi přirozeně a navíc hezky doplní dekolt,“ uvedl lékař Zdeněk Pros.

Zorka práci i přístup operatéra velmi chválí: „Pan doktor mi nakonec vložil ještě větší implantát, než jsme se původně domlouvali, ale ukázalo se, že přesně ví, co dělá. Tedy že spíše než o konkrétní velikosti je to o tom, že každá žena má zcela individuální proporce,“ uvedla moderátorka.

Po třech týdnech k moři

Zorka byla sama překvapená, jak rychle si na nové poprsí zvykla. „Když je to změna k lepšímu, tak si žena zvykne rychle. Cítím se skvěle,“ popisuje dlouhovlasá blondýnka jen pár týdnů po operaci. Také manžel Zorky, moderátor televize Óčko Míra Hejda, je s výsledkem operace velmi spokojený. Když se o Zorčině záměru podstoupit operaci prsou dověděl, sice svou ženu nejprve jako správný chlap ujistil, že ji miluje takovou, jaká je, ale vzápětí ho bavilo vybírat podle fotek na webu Perfect Clinic prsa, která by se k jeho drahé polovičce hodila nejvíce. A co říká po operaci?  „Moc se mi to na pohled líbí, prsa vypadají skvěle a velmi přirozeně. Jen jsem ještě neměl příležitost se tak brzy po zákroku s nimi blíž skamarádit, tak na to se těším. Už jsem ale při společném focení u Lenky Hatašové mohl vyzkoušet, že mám plné dlaně dojmů, “ usmívá se.

zorka hejdova abdominoplastika

I když od operace uplynou jen tři týdny, pár plánuje dovolenou u moře a Zorka nákup nových plavek bez kostic a vycpávek.  „Obávala jsem se, zda budu té cesty  schopna, ale pan doktor mě ujistil, že mohu jet, jen se musím šetřit. Je to taková cestovní poznávací dovolená, jedeme obytným karavanem, ale prý ani to není riziko.“  Podle plastického chirurga Prose cestování nevadí, pokud se pacientka cítí dobře. „Především je důležité, aby Zorka nenamáhala prsní svaly, tedy zatím nesmí plavat, potápět se ani jinak sportovat. Také je důležité chránit jizvy před slunečním zářením,“ konstatoval lékař z Perfect Clinic.

Zorku Hejdovou znají lidé především z profesní roviny, tedy jako moderátorku. Ovšem není to tak dávno, kdy se její manžel, tehdy ještě jako dlouhodobý přítel, postaral také o zviditelnění čistě soukromé. V přímém televizním přenosu, tedy na konci vysílání jednoho z dílů Snídaně s Novou, ji totiž požádal o ruku. Loňská svatba sympatického páru ale proběhla zcela v soukromí.

Galerie