Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+

Zvětšení prsou, MUDr. Zdeněk Pros

Bůh stvořil ženu. Dr. Zdeněk Pros její ňadra :-)

V důsledku hormonální léčby prodělala Hana výrazné změny velikosti prsou. Po jejím ukončení se prsa sice zmenšila na původní velikost, ale došlo k jejich poklesu a uvolnění. Proto se rozhodla pro plastickou operaci v Perfect Clinic Praha.

Hana D. (30 let) si prošla hormonální léčbou. V jejím důsledku zažila změny velikosti prsou od jedniček až po číslo pět. Po ukončení hormonální terapie se prsa opět zmenšila na původní velikost a zdaleka už nevypadala tak dobře – došlo k jejich poklesu a uvolnění a Hana začala zvažovat plastickou operaci. Toužila mít prsa plnější, blíže k sobě a především – chtěla se cítit ženštěji.

Než udělala první krok, uvažovala o tom téměř rok. Měla obavy, že se jí výsledek nebude líbit, že efekt nebude takový, jaký si představuje. Proto se rozhodla pro MUDr. Zdeňka Prose, jehož práci v minulosti viděla a měla důvěru v jeho odborné zkušenosti. MUDr. Zdeněk Pros se Hany ujal a pečlivě jí vše vysvětlil. Rozhodovala se mezi velikostí dva a tři a především si přála přirozený tvar nových prsou. Nakonec se rozhodla dát na doporučení a estetický názor MUDr. Prose. Zbývala jediná obava – bude to bolet? O to větší překvapení přišlo po operaci. Nakonec ani nevyužila nabízená analgetika a dnes operaci hodnotí jako příjemnější záležitost, než je například chřipka nebo angína.

Jediné, co ji dnes mrzí, že tuhle operaci nepodstoupila už dávno. Ze svých nových prsou má opravdovou radost a je ráda, že vložila svou důvěru do MUDr. Prose. Ostatně důvěru považuje za jednu z nejdůležitějších faktorů a její operatér ji rozhodně nezklamal. Se svými prsy je spokojená – jsou souměrné, korespondují s ostatními proporcemi těla a vnímá je naprosto přirozeně.

 

Videa Perfect Clinic na YouTube

Na YouTube kanálu si prohlížejte všechna videa nebo se přihlaste k odběru nových: