Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+
Je mnoho žen, ale i mužů, které netrápí prostá nadváha, natož obezita, ale radost jim kazí tukové polštářky nahromaděné v některých partiích těla. Běžná věc v určitém věku, řeklo by se, jenomže ne všichni se smíří s tím, že to tak prostě je. Cvičení, správná strava, to vše tito lidé ctí a provozují, ale například měkké zásoby tuku na bříšku či v podbřišku, ne a ne se zbavit. Chtě nechtě jediným řešením je liposukce.

A právě té se lidé často bojí. Bolí to, dlouho se člověk hojí, tkáň je po zásahu liposukční kanylou a jejím mechanickém řádění pošramocená a potřebuje čas na zotavenou. To všechno odpadá v případě inovativního liposukčního přístroje BODY – JET EVO. Proč?

Protože zcela nový přístup k liposukci spočívá ve využití jemné síly vodního paprsku, který nejenže rozvolní tukovou tkáň, a odstraňuje ji z těla, ale zároveň minimálně ovlivňuje cévy, nervy i okolní tkáň. Míří prostě přesně na místo. Na rozdíl od tradičních metod, v případě body-jetu není před samotným zákrokem nutné napouštět do těla velké objemy infiltračního roztoku, který mívá za úkol tuk uvolnit od pojivové tkáně a zároveň obsahuje anestetikum.

BODY – JET EVO, přístroj na water-jet liposukci

Přístroj Body-jet umožňuje lékaři mít během water-jet liposukce infiltraci pod kontrolou a dávkuje právě tolik roztoku, kolik je potřeba. To omezuje délku první fáze, kdy se u tradičních metod čeká na účinek tumescentního roztoku, kterého se napouští velké množství a to pak znepřehledňuje okamžitý výsledek, protože je člověk prostě bezprostředně po zákroku oteklý a ještě plný roztoku, který teprve postupně z těla odchází.

Okamžitý přenos tuku do jiného místa

Co je ale největším pokrokem a atraktivitou přístroje, je okamžitý autotransfer tuku. Body – jet eco byl navržen pro precizní a šetrné odstranění malého objemu tukové tkáně, která může být využita pro následný autologní transfer. Podtlakem vymezený, pro tkáň šetrný pulzující vodní paprsek, umožňuje odběr nepoškozených, vysoce životaschopných tukových buněk z podkožní tukové tkáně a jejich okamžité opětovné vstřikování do míst, kde je naopak potřeba tukem doplnit úbytek tkáně. To mohou být prsa stejně dobře jako obličej a jeho propadliny v podobě kruhů pod očima či koutků úst, lící a tak dále. S odebraným čistým tukem, který se průběžně během water-jet liposukce přímo v nádobě přístroje čistí a odděluje od zbytků dalších složek, se dá zkrátka ihned pracovat dál a modelovat jiné partie těla.

čištění tuku při water-jet liposukci

Water jet liposukce přístrojem Body jet nebolí

Vějířovitě pulzující vodní paprsek šetrně odděluje tukové buňky od okolní tkáně a jeho intenzitu a účinnost lze měnit podle individuálních potřeb klienta s tím, že jde o relativně bezbolestné ošetření. Okolní pojivová tkáň, nervy a cévní struktury zůstávají téměř nedotčeny, což je pro člověka mnohem bezpečnější, než tomu bývá u běžných metod, a projevuje se rychlejším hojením, menší bolestivostí a minimem pohmožděnin. Dramaticky se tedy krátí doba zákroku i následného hojení.

jak funguje kanyla při water-jet liposukci

Ceník zákroků