Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+
Blíží se svátky a s nimi přichází otázka, jaký dárek udělá vašim blízkým největší radost. Náš letošní tip zní jednoduše – darujte krásu.

Jak na to? Stačí koupit vouchery na špičková estetická ošetření v Perfect Clinic a nechat na obdarovaných, co si z naší široké škály zákroků a ošetření vyberou. Zde je pět zákroků, které patří mezi nejžádanější dárky letošního vánočního období:

Deep Plane facelift

U Deep Plane faceliftu se zaměřujeme na hluboké vrstvy pro dosažení intenzivnějšího liftingu obličeje – výsledkem je mladší, přirozený vzhled, který navíc přetrvá déle než u klasického faceliftu. Inovativní techniku tohoto zákroku využívají nejlepší estetičtí chirurgové na světě, protože se jedná o vrcholné řešení pro dlouhodobé a přirozené výsledky. 

Cena od 87 500,-Kč.

Výplně rtů

Plné a smyslné rty jsou symbolem mládí a krásy. Díky moderním technikám v oblasti výplní je možné dosáhnout přirozených a harmonických výsledků, které zdůrazní vaši jedinečnou krásu.

Cena od 7 800,- Kč.

Zvětšení prsou (augmentace)

Pro mnoho žen může zvětšení prsou přinést nejen vizuální harmonii, ale i zvýšenou sebejistotu. S moderními metodami a širokou škálou implantátů vám můžeme pomoci dosáhnout přesně toho výsledku, který si přejete.

Cena od 79 000,- Kč.

Operace víček

Operace horních nebo dolních víček může výrazně omladit vaši tvář. Odstranění přebytečné kůže a tukových polštářků kolem očí má velký vliv na váš vzhled a dopomáhá k tomu cítit se mladší a odpočatější.

Cena od 16 700,- Kč.

Mikrojehličková radiofrekvence

Tento neinvazivní zákrok využívá pokročilou technologii ke stimulaci kolagenu a elastinu, což vede k vyhlazení jemných linek a vrásek. Vaše pleť bude zářit mládím a vitalitou

Cena od 6 450,- Kč.

Dárkové vouchery na estetické zákroky jsou způsobem, jak poděkovat svým blízkým za vše, co pro vás dělají, a pomoci jim cítit se ještě lépe ve své kůži. 

Kontaktujte nás a překvapte své blízké tím nejkrásnějším dárkem, který jim můžete dát - dárkem krásy a sebevědomí. Objednat voucher můžete na telefonu, e-mailu, osobně na recepci nebo přímo přes náš e-shop.

Koupit voucher