Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+

Když plastika prsou vyléčí duši

Chtěla bych tímto poděkovat z celého srdce všem pracovnicím a pracovníkům vaší kliniky. Dcera měla dlouhá léta po hormonální léčbě gigantická prsa, spadlá na břicho. Měla z toho skoliozu, bolesti zad, ale hlavním problémem byla psychika - pocity méněcennosti, stud. Chodila i v parném létě zabalená do několika vrstev oblečení, do plavek se nesvlékla nikdy a nikde. Přemluvila jsem ji, aby podstoupila operaci, což se mi po dlouhém roce podařilo. Pak jsem hledala, kde by byl zákrok nejlepší - mám jedinou dceru a nikoho jiného na celém světě. Byla jsem i v několika soukromých klinikách, ale většinou se mi nelíbil přístup ke klientům (Emauzy a j.). Pak jsem se dozvěděla o MUDr Frajerovi a tak jsem vypátrala vaši kliniku.

Zde jsem se s pracovnicí recepce, která byla nesmírně příjemná, vstřícná, dovedla poradit, dala termín konzultace i operace. Vzhledem k pandemii se to o trochu prodloužilo, ale sama mě kontaktovala, dala nové termíny. Jiná pracovnice recepce ((jméno si nepamatuji, ale má 3 pejsky york-sheery) na moje otravování mi posunula termín operace ještě o týden dřív. Také paní v účtárně byla při mém zazmatkování velice příjemná.

Po konzultaci s p. MUDr Frajerem a předoperačním vyšetření báječným panem MUDr. Vybíralem (omlouvám se, ale jména jsou mým problémem přestárlosti), který se snažil dceři zmírnit strach a stress, dcera nastoupila k operaci. Byla nadšena, jak všichni - skutečně všichni - na pokojích, sále, všude - byli profesionálové, příjemní, ohleduplní, taktní. Vybavení kliniky asi netřeba komentovat, je vkusné, elegantní, účelné a komfortní.

Pan MUDr Frajer byl úžasný, také se snažil moji nervní dceru rozveselit a uklidnit. Operaci, která asi nebyla z nejlehčích, provedl dokonale. Dcera je nyní šťastna, 4 dny po operaci, nemá bolesti, nebere ani prášky proti bolesti, jen jí vadí, že musí spát na zádech. Nikdy jsem ve svých letech netušila, že by to takto mohlo probíhat. Dcera se neustále kouká na břicho, což předtím neviděla přes spadlá prsa a štěstím je celá pryč. Nyní jen lituji, že vaše klinika se nezaobírá padáním vlasů, což je posledním neduhem dcery.

Takže děkuji Vám všem z celého srdce a přeji i do budoucna hodně tak nadšených a spokojených pacientek.

Zuzana Bombeaiová, matka pacientky Karin Hauptové