Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+

Operace víček: MUDr. Paděra dosáhl toho, co jsem si přála

Ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. Jiřímu Paděrovi a celému zdravotnímu personálu Perfect Clinic, za profesionální a dobrosrdečný přístup, péči a pocit výjimečnosti. Dlouhá a náročná léčba mé komplikované rakoviny byla úspěšná. Zanechala však hluboké vrásky, a tak ke svým pětapadesátým narozeninám jsem se rozhodla podstoupit korekci převislých očních víček.

Mluvila jsem s mnoha přítelkyněmi a měla konzultace s několika lékaři než jsem se rozhodla navštívit MUDr. Jiřího Paděru, plastickeho chirurga kliniky Perfect Clinic. Ačkoliv má první konzultace s ním byla v pozdních hodinách, MUDr. Paděra nebyl ve spěchu, o postupu operace mě podrobně informoval, a na zodpovězení jakýchkoli dotazů a obav měl čas.

Zákrok jsem podstoupila 26. února 2019. V průběhu operace mě MUDr. Paděra o každém kroku předem obeznámil a vůbec jsem necítila žádnou bolest. Byla jsem ohromená, když čtyři dny po operaci se kolem očí neobjevily žádné modřiny.

Moje uzdravení bylo velmi bezbolestné a hladké. Do běžného života jsem se mohla vrátit už za dva dny. Výsledky skutečně překonaly moje očekávání. MUDr. Paděra dosáhl toho, co jsem si přála - vypadat jako já, ale o 10 let mladší. Zdravotní sestry byly báječné a veškeré obavy dokázaly svým profesionálním přístupem okamžitě rozptýlit. Recepční personál byl vždy přátelský a efektivní.

Jsem velice ráda, že jsem se svěřila se do péče MUDr. Jiřího Paděry. Je to nejen důkladný a nadaný chirurg, ale má i umělecké oko, které je v tomto typu chirurgického zákroku přínosem. S klidným svědomím ho budu doporučovat rodinným příslušníkům a přátelům. Iveta D.