Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+

Proč jsem jen nešla na plastiku dřív :)

Poděkování MUDr. Kufovi od spokojené klientky, která podstoupila modelaci prsou s augmentací a abdominoplastiku s liposukcí.

Dobrý den pane doktore,

hlavním důvodem mého e-mailu je poděkování, které sice upřednostňuji osobně, ale musím říct, že až cestou domů z úterní kontroly u Vás mi došlo, že jste vlastně další kontrolu nezmínil a nebude už tedy příležitost, což mi na místě vůbec nedošlo.

Moje rozhodnutí k podstoupení zákroků plastického chirurga zrálo skutečně roky a až konzultace u Vás mne přesvědčila do toho jít. Byla jsem asi jedna z těch, kteří si říkají, že plastika je rozmar, zbytečnost, nebo proč bych do sebe nechala dobrovolně řezat, když to není nutné. Teď si už jen říkám, proč jsem nešla na plastiku dřív.

V prosinci 2020 jsem u Vás podstoupila modelaci prsou s augmentací a v červenci 2021 abdominoplastiku s liposukcí. Oba zákroky a rekonvalescence proběhly absolutně hladce, bez jakýchkoliv komplikací. S výsledkem obou zákroků jsem absolutně spokojená, tedy přesnější výraz je, že jsem nadšená! Nikdy jsem neměla ze svého těla tak dobrý pocit jako mám nyní. Je mi 42 let a konečně se cítím ve svém těle dobře a je to neskutečný pocit a za to Vám patří obrovské díky! Děláte úžasnou práci, vracíte lidem sebevědomí a dobrý pocit ze sebe sama. A u některý klientů, jako například u mne, je to o tom, že takový pocit a tím i sebevědomí mají třeba prvně v životě.  

Co se týká kliniky celkově, tak prostředí je krásné, ale hlavně sestřičky a veškerý personál, se kterým jsem přišla do kontaktu, jsou všichni naprosto úžasní. Jsou profesionální, velice příjemní, všímaví a člověk se u Vás cítí velice dobře a to jak během konzultací, předoperačních vyšetření, zákroku a hospitalizace až po kontroly, člověk má prostě vždy pocit, že je ten „kolem koho se točí svět".

Ještě jednou bych Vám chtěla velice poděkovat a pokud bych někdy potřebovala další zákrok (ne že by už nyní nebylo co vylepšovat), tak budu rozhodně volit opět Vaši kliniku a Vás osobně jako lékaře.

S přáním mnoha dalších spokojených klientek a klientů

Iveta Divišová