Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+

Ornella Koktová: Plastika břicha a vyhlazení jizev

Jak si zvýšit sebevědomí s postavou po třech těhotenstvích? Ornella Koktová se rozhodla pro radikální řešení a svěřila se do rukou našich odborníků.

Modelace prsou a plastika břicha

Petra shodila během jednoho roku 64 kilogramů. Po tak výrazném váhovém úbytku je třeba odstranit přebytečnou kůži na břiše a upravit pokleslé poprsí.

Proč jsem jen nešla na plastiku dřív :)

Poděkování MUDr. Kufovi od spokojené klientky, která podstoupila modelaci prsou s augmentací a abdominoplastiku s liposukcí.

Abdominoplastika: Mám krásné ploché bříško

Jsem 3 týdny po abdominoplastice v Perfect Clinic v Brně.

Modelace prsou a operace břicha

Veronika (30) se po dvou dětech rozhodla, že se chce zbavit svého vytahaného břicha a prsou.

Modelace prsou a břicha u muže

Podívejte se na příběh a proměnu Pavla (22), který dokázal cvičením a úpravou jídelníčku shodit přes 50 kg. Vytahaná kůže už mu ale zůstala a tak se svěřil do rukou plastických chirurgů.

Operace břicha - abdominoplastika

Abdominoplastika neboli plastická operace břicha řeší povolené a povislé bříško, tedy jeho nehezký nadbytek, který trápí ženy nejvíce po porodech, zejména v případě císařského řezu, a po velkém váhovém úbytku.

Operace břicha po 6 týdnech

Jak vypadá bříško a jizva po abdominoplastice po šesti týdnech od zákroku, když se dodržují všechna doporučení? Podívejte se na kontrolu u plastického chirurga Zdeňka Prose v Perfect Clinic.

Laděna - operace břicha a liposukce, MUDr. Roman Kufa

Podstoupila jsem zmenšení prsou, liposukci spolu s operací břicha, korekci horních a dolních víček, a vyhlazení vrásek pomocí botulotoxinových injekcí. Žádná z plastických úprav mého těla a obličeje nebyla provedena na úkor přirozenosti. A za to jsem…

Poděkování Dr. Hirňákovi – abdominoplastika

Jmenuji se Radka a je mi 34 let. Vždy jsem bývala štíhlá a váhu si stále udržovala. Bohužel jsem od 15- ti let brala různé hormony kvůli gynekologickým problémům a to se za několik let projevilo tím, že jsem po další takové léčbě v roce 2002 přibrala…