Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 605 201 155

+

Snad každý by si přál mít čím dál více zážitků i zkušeností, ale málokdo si přeje, aby mu přibývala i léta, natož aby na něm byla znát. Dnes už naštěstí existuje mnoho způsobů, jak si udržet mladistvý vzhled. Váš skutečný věk tak může zůstat vaším tajemstvím.

Stárnutí pokožky je naprosto přirozený a nevyhnutelný proces, při kterém dochází především:

  • ke ztrátě kolagenu,
  • poklesu hydratace,
  • přestavbě podkožního tuku,
  • pleť ztrácí svoji pružnost.

Trápí vás

  • první vrásky,
  • povadlé kontury,
  • či pigmentové skvrny?

Projevy stárnutí se zdaleka netýkají jen obličeje, ale také krku, dekoltu či rukou. V jakém věku se stárnutí pleti začne projevovat je ovlivněno nejen genetickou výbavou, ale také kvalitou kůže, životním stylem či prostředím, ve kterém žijete.

Jak se stárnutím bojovat?

Pokud se nehodláte s přibývajícími projevy stárnutí jen tak smířit, je tady pro vás zázračný obor medicíny jménem estetická dermatologie. Přesvědčte se sami, že naše procedury skutečně fungují. Nabízíme množství zákroků, které zpomalí projevy stárnutí a vám navrátí ztracené sebevědomí.

Nejvíce vyhledávanými procedurami současnosti jsou vyhlazení vrásek pomocí botulotoxinu a výplně kyselinou hyaluronovou, které představují hlavní léčbu pro omlazení pleti. Mezi další metody patří například plazmaterapie (neboli omlazení vlastní krví), při které dochází k regeneraci pleti. Na povadlý obličej už dávno neplatí jen ostří skalpelů při operačním zákroku, trendem moderní medicíny se stala ambulantní aplikace 3D nití. K vyhlazení a sjednocení pleti se také využívá laserové ošetření. A to není zdaleka vše. Přesvědčte se o kouzlech estetické dermatologie sami, způsobů je skutečně mnoho.

A jak namíchat ten správný elixír mládí?

Pokud přesně nevíte, jaké procedury pro dosažení mladší, pevnější a vyhlazené pokožky zvolit, poraďte se s našimi odborníky. Jejich letité zkušenosti jsou nejlepším předpokladem pro ideální kombinaci procedur s dosažením optimálního výsledku a vaší spokojenosti.

Většinou se navíc jedná o ošetření krátká a nebolestivá, bez následných omezení. Nic už vám tak nestojí v cestě, abyste se během několika minut vrátili v čase třeba i o několik let nazpět.

Nejste si jistí, jaká metoda je vhodná právě pro vás?

Konzultujte to s našimi odborníky


Seznam vyšetření, která vám v boji proti stárnutí pleti pomohou, naleznete zde:

Niťový lifting

Povadlý obličej nebo prohlubující se vrásky v obličeji nemusí být vždy důvodem k chirurgickému zákroku čili faceliftingu. Poslední dobou se stále větší oblibě těší liftingové metody prováděné ambulantně pomocí liftujících nití, někdy nazývaných pro svůj vyhlazující efekt také 3D nitě.

Revitalizace pleti s Profhilo

Hledáte efektivní, ale minimálně invazivní ošetření obličeje? Naše ošetření Profhilo by pro vás mohlo být tím správným řešením. Jako populární novinka v estetické dermatologii nabízí Profhilo komplexní omlazení obličeje s minimálním rizikem a rychlou rekonvalescencí.

Vyhlazení vrásek botulo. přípravky

Botulo. přípravky se velmi dobře uplatní k vyhlazení mimických vrásek, vodorovných vrásek na čele a odstraní také vrásku nad kořenem nosu nebo vějířky u očních koutků. Může mít velmi pozitivní vliv na celkové uvolnění nežádoucího výrazu obličeje. Schopnost přípravků snížit aktivitu svalů se v estetické medicíně využívá již řadu let. Jak ošetření probíhá?

Plazmaterapie – Plazmalifting

Trendem dnešní estetické chirurgie jsou ambulatní miniinvazivní zákroky. Perfect Clinic na ně sází. Novinkou boje se zubem času je plazmaterapie (plazmalifting). Jsme rádi, že u nás na klinice nabízíme unikátní metodu Comfort Plasmaterapie, která je šetrnější a výrazně efektivnější.

Skinbooster

Skinbooster je jedna z nejefektivnějších metod omlazení a intenzivní hydratace unavené a suché pleti.

Laserové ošetření pleti – Frakční CO2 rejuvenace

Ošetření vrásek, jizev a pigmentových skvrn frakčním laserem přináší oproti starším laserům řadu předností. Jedná se zejména o to, že frakční laser zasahuje pouze povrchovou a střední vrstvu kůže. Tam dochází kromě jiného k obnově tvorby kolagenu, přičemž hluboké vrstvy kůže zůstávají neporušené.

Injekční výplně

Injekční výplně jsou přípravky na bázi kyseliny hyaluronové a dalších hydratačních a aktivačních složek. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, ale pro korekci vrásek lze aplikovat i botulo. přípravky, vlastní tuk a další. Použití výplňových materiálů je velmi oblíbená metoda k odstranění projevů stárnutí, korekci jizev, modelaci kontur a objemu tváře, zvětšení rtů a k celkovému omlazení.

Chemický peeling

Chemický peeling je lékařská technika, při které se na pleť aplikuje jedna nebo více AHA kyselin. Tyto kyseliny destruují jednotlivé vrstvičky kůže, což vede k obnovení tvorby kožních buněk, zmírnění vrásek, vyhlazení nerovností, odstranění projevů akné a nežádoucích pigmentací. Pleť je po ošetření zdravější a hladší.

Mezoterapie očního okolí

Mezoterapie očního okolí je velmi účinný anti-agingový zákrok, při kterém se aplikuje speciální regenerační roztok s přídavkem kyseliny hyaluronové do citlivé pokožky v okolí očí. Výsledkem je intenzivní hydratace s následným vyhlazením a zpevněním pokožky.