Praha

Plastická chirurgie

+420 273 038 900

Estetická dermatologie

+420 225 379 110

Brno

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 513 033 763

Liberec

Plastická chirurgie & estetická dermatologie

+420 483 033 383

Liposukce stehen

Mnoho žen trápí nadměrné tukové polštáře na vnější či vnitřní straně stehen, které se nedaří ovlivnit ani cvičením či dietetickým opatřením. Ideálním řešením je v takovém případě liposukce. V rámci liposukce stehen mohou být také odsáty tukové valy na vnitřní straně stehna bezprostředně nad koleny.

Stáhněte si exkluzivní e-book nabitý informacemi o liposukci.

Průběh liposukce stehen

Vlastní liposukce stehen se v závislosti na rozsahu provádí v celkové nebo místní anestezii. Podle typu anestezie může lékař doporučit absolvování předoperačního vyšetření. Tuková tkáň je odsávána z drobných řezů v kůži.

Péče po liposukci stehen

V případě bolestivosti po zákroku je možné podle potřeby podávat analgetika. Nezbytné je nošení kompresního prádla po dobu 4 – 5 týdnů. Vzniklé otoky a modřinky se vstřebávají v řádu dnů až týdnů.

Výsledky liposukce stehen

Výsledky liposukce stehen jsou relativně trvalé v případě absence výraznějšího kolísání váhy. V případě razantnějšího zvýšení tělesné hmotnosti se tukové polštáře na ošetřených místech mohou znovu objevit. Tuk se pak hromadí sice v menší míře, nicméně opětovnému nárůstu tukové vrstvy liposukce zcela nezabrání.

 

Ceník zákroků